Kaip "Bitdefender" gali padėti atkurti jūsų privatumą skaitmeniniame amžiuje?

Atlikti tyrimai rodo, kad šiuolaikiniai interneto vartotojai pernelyg pasitiki savo gebėjimu užtikrinti asmeninį privatumą ir saugumą internete. Praėjusiais metais „Bitdefender“ vykdė tyrimą, kurio metu buvo vertinama su duomenų apsauga, skaitmenine tapatybe ir įrenginių valdymu susijusi vartotojų elgsena internetinėje erdvėje. Buvo pastebėta, kad daugumos vartotojų elgesys yra rizikingas: 6 iš 10 vartotojų per 12 mėnesių susidūrė su bent viena kibernetine grėsme dėl duomenų saugumo pažeidimų, sekimo, pernelyg didelio dalijimosi duomenimis (įskaitant slaptažodžių dalijimąsi) ir kitų šiuolaikinių elektroninėje erdvėje kylančių grėsmių. 

Nepaisant šiurpą keliančių rezultatų, daugelis vartotojų vis dar nesiryžta priimti specialių saugos sprendimų, nes yra įsitikinę, kad investavimas į antivirusines programas yra tik pinigų metimas į balą. Liūdna, tačiau tik 11 % tyrime dalyvavusių respondentų savo kibernetinio saugumo praktiką galėtų apibūdinti kaip „saugią”. Bitdefender technologijos ir sprendimai yra sukurti atsižvelgiant į saugumo ir privatumo principus, tenkinant visus jūsų skaitmeninius poreikius, nesvarbu ar esate socialinių tinklų mėgėjas, el. parduotuvių lankytojas, žaidimų entuziastas ar atsitiktinis vartotojas. 

Jums nereikia atsisakyti išmaniųjų įrenginių, kad užtikrintumėte savo privatumą ir saugumą internetinėje erdvėje. „Bitdefender“ siūlo platų saugumo ir privatumo priemonių asortimentą visiems: 

Visapusiškas saugumo priemonių rinkinys 

Kenkėjiška programinė įranga, įsiskverbianti į jūsų kompiuterį ar išmanųjį įrenginį, gali kelti rimtą pavojų asmeninių duomenų privatumui. „Bitdefender Total Security“ apsaugo jūsų duomenis nuo tokio pobūdžio programų bei kibernetinių sukčių. Pažangūs grėsmių aptikimo mechanizmai identifikuoja ir blokuoja net didžiausias elektronines grėsmes, tokias kaip išpirkos reikalaujančios programos. Mūsų apsaugos paketas yra suderinamas su visomis pagrindinėmis operacinėmis sistemomis („Windows“, „Android“, „MacOS“ ir „iOS“). „Bitdefender Total Security“ kovoja su naujomis ir jau egzistuojančiomis grėsmėmis, saugo nuo klastočių bei sukčiavimo technologijų ir iš karto blokuoja visas svetaines, kuriose gali būti bandoma jus apgauti. 

Daugiau skaitmeninės laisvės su Bitdefender VPN 

Skaitmeninių priemonių rinkinį papildę VPN sustiprinsite savo privatumą ir saugumą internetinėje erdvėje. Bitdefender VPN leidžia anonimizuoti interneto ryšį, kad trečiosios šalys, įskaitant interneto paslaugų teikėją, negalėtų matyti jūsų naršymo įpročių. VPN taip pat suteikia galimybę apeiti geografinius apribojimus ir gauti priėjimą prie mėgstamų filmų bei serialų transliacijos svetainių ir platformų („Netflix“). Kad jūsų naršymas būtų saugus ir jo nepertrauktų nemalonios reklamos, „Bitdefender VPN” siūlo integruotą „Windows” operacinėms sistemoms skirtą skelbimų blokavimo ir apsaugos nuo sekimo modulį, kurį galima lengvai perjungti taip, kad jis prisitaikytų prie jūsų naršymo poreikių. 

Atsisveikinkite su prastu internetinių slaptažodžių valdymu 

Išsaugoti slaptažodžius naršyklėje gali būti rizikinga, ypač jei įrenginiu dalijatės arba į jį įsilaužia piktavaliai. 

„Bitdefender” slaptažodžių tvarkyklė – tai daugiaplatformis įrankis, kuriame naudojami stipriausi žinomi kriptografiniai algoritmai, padedantys saugoti ir tvarkyti visus jūsų slaptažodžius. Naudodamiesi specialiu slaptažodžių tvarkyklės įrankiu galite kurti stiprius ir sudėtingus slaptažodžius, atitinkančius aukščiausius saugumo standartus, nesvarbu ar naudojate „Windows”, „MacOS”, „Android”, ar „iOS”. 

Prisijungimus lengva valdyti naudojant vieną pagrindinį slaptažodį, o automatinio užpildymo parinktis supaprastina internetinių tapatybių valdymą. Jūsų privatumas – mūsų pagrindinis rūpestis, todėl visi duomenys bus šifruojami lokaliai, kad niekas kitas neturėtų prieigos prie jų. Bitdefender slaptažodžių tvarkyklė padeda užtikrinti saugumą apsipirkimo internete metu, apsaugodama jūsų kredito kortelės duomenis nuo smalsių akių. 

Privatumo statuso patikrinimas ir jūsų skaitmeninės tapatybės valymas 

Atskleista skaitmeninė tapatybės gali turėti labai neigiamų pasekmių jūsų privatumui internete. Nesvarbu, ar dalinotės per dideliu asmeninės informacijos kiekiu, ar tapote duomenų apsaugos pažeidimo auka, jūsų finansinei gerovei gali iškilti pavojus, jei išart nesiimsite patikimų kibernetinės „higienos“ priemonių. Blogų ketinimų turintys asmenys gali pasinaudoti jūsų polinkiu dalintis asmenine informacija internete, ir tokių veiksmų pasekmės gali padaryti didelę žalą jūsų privatumui, reputacijai ir finansams.  

„Bitdefender” skaitmeninės tapatybės apsauga leidžia jums kontroliuoti ir esant poreikiui sumažinti savo skaitmeninį pėdsaką. Stebėkite duomenų pažeidimus ir nutekėjimą 24/7, gaukite įspėjimus apie grėsmes privatumui realiuoju laiku ir valdykite privatumo bei skelbimų nustatymus visose mėgstamiausiose socialinės žiniasklaidos platformose. Specialus privatumo įrankis randa jūsų asmeninę informaciją internete, teisėtose ir neteisėtose duomenų bazėse, o vienu greitu spustelėjimu atliekami veiksmai leidžia pašalinti bet kokią grėsmę jūsų privatumui. Vizualizuodami savo skaitmeninio pėdsako žemėlapį galite ne tik išvengti pavojaus savo privatumui, bet ir susekti bet kokius socialinės žiniasklaidos apsimetėlius, kurie gali pakenkti jūsų emocinei būklei arba sugadinti jūsų reputaciją. 

Išbandykite „Bitdefender Premium Security” – visiškai naują „3 viename” saugumo ir privatumo paketą, kad galėtumėte naudotis nepertraukiama apsauga nuo kenkėjiškų programų, VPN sprendimu ir daugiaplatformiu slaptažodžių tvarkytuvu, kuris patenkins jūsų saugumo ir privatumo poreikius. Jei jūsų skaitmeniniam pėdsakui reikia šiek tiek daugiau priežiūros, išbandykite „Bitdefender Digital Identity Protection”, kad išvengtumėte duomenų pažeidimų ir sužinotumėte daugiau apie savo skaitmeninę asmenybę. 

Jums taip pat gali patikti