Verslo sprendimai

„Bitdefender GravityZone“ verslo sprendimų linija leidžia centralizuotai valdyti ir užtikrintai apsaugoti visų tipų IT infrastruktūrą

Skirta įmonėms, siekiančioms visapusiškai apsaugoti savo naudojamą kompiuterinę įrangą. „Bitdefender” antivirusinė technologija naudoja plataus spektro metodus, efektyviai užtikrinančius kompiuterių ir serverių saugumą: tiek tradicinius virusų aprašus, mašininį mokymąsi, tiek ir nuolatinę stebėjimo technologiją, įgalinančią kontroliuoti procesus net ir po jų paleidimo. Be to, sprendimas papildytas nauju funkcionalumu, leidžiančiu įvertinti įrenginių saugumo rizikas (angl. Risk Management Analytics) ir vartotojų rizikingą elgseną (angl. Human Risk Analytics).

GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY

GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY PREMIUM

Tai saugumo paketas, pritaikytas organizacijoms, kurioms keliami itin aukšti duomenų apsaugos reikalavimai. Šis paketas naudoja reguliuojamo jautrumo mašininio mokymosi modulį, leidžiantį dar geriau apsaugoti įrenginius nuo nulinės dienos (angl. zero-day) ir tikslinių atakų, ir kuris suteikia galimybę, esant poreikiui, aktyvuoti maksimaliai jautrų apsaugos lygį. Be to, į šį paketą yra įtrauktas ir izoliuotos aplinkos modulis (angl. sandbox), kurio dėka galima itin saugiai tikrinti įtartinus failus, bei yra galimybė kontroliuoti programų paleidimo procesus (angl. whitelisting). Taip pat įgalinti nauji funkcionalumai: kibernetinių atakų ekspertizė (angl. Attack Forensics), šifruojančių virusų grėsmių sušvelninimas (angl. Ransomware Mitigation) bei rizikos valdymas ir analizė (angl. Risk Management and Analytics).

Apsaugos sprendimas, papildytas incidentų valdymo „EDR“ (angl. Endpoint Detection and Response) funkcija, kuri, pasitelkdama mašininio mokymosi algoritmus, grafiškai pateikia informaciją realiu laiku apie įtartinus procesus ir jau įvykusius incidentus. EDR įrankis aiškiai parodo, per kurį įrenginį buvo bandoma apkrėsti sistemą ar įsilaužti į tinklą bei kokiais failais ir (arba) įrenginiais tam tikslui buvo naudotasi (manipuliuota). Remiantis šia informacija galima operatyviai identifikuoti vykstančius ar jau įvykusius kenkėjiškus incidentus ir užkirsti kelią tolimesniam jų plitimui. GravityZone Business Security Enterprise – skirta įmonėms, kurioms reikalingas dar aukštesnio saugumo lygis ir matomumas.

GRAVITYZONE BUSINESS SECURITY ENTERPRISE

Verslo sprendimų palyginimas

Išbandykite verslo sprendimus nemokamai

Atsisiųsti verslo sprendimų brošiūrą (PDF)

Papildomi moduliai

El. pašto apsauga (angl. Email Security)

Itin efektyvus modulis (sulaikymas daugiau kaip 99 % nepageidaujamo brukalo (angl. spam) ir 100 % antivirusinė apsauga), skirtas trečiųjų šalių tiekiamo elektroninio pašto apsaugai.

Pataisų valdymas (angl. Patch Management)

Įrankis, skirtas programinės įrangos pažeidžiamumams aptikti ir jų sukeltiems programiniams defektams pataisyti.

Disko šifravimas (angl. Full Disk Encryption)

Papildomas disko šifravimo modulis, kuris leidžia optimaliai valdyti „BitLocker“ (Windows OS) ir „FileVault“ (Mac OS) variklius.

eXtended Detection & Response" (XDR)

Tai visų tinkle esančių įrenginių saugumo incidentų tarpusavio ryšio nustatymo ir stebėsenos modulis.

Naujienos

Grėsmių aptikimas ir reagavimas (angl. Endpoint Detection and Response – EDR)

Įrenginiuose pasireiškiančių grėsmių aptikimo ir reagavimo į jas modulis. Tai išsami saugumo apžvalga ir anomalijų identifikavimas, įrenginių izoliavimas bei nuotolinis jų valdymas.

Kenkėjiškų programų aktyvavimas izoliuotoje aplinkoje ir išsami analizė (angl. Sandbox Analyzer)

Kenkėjiškų programų aktyvavimas izoliuotoje aplinkoje ir išsami analizė suteikia galimybę atremti vis labiau populiarėjančias „nulinės dienos“ (angl. zero-day) ir tikslines atakas.

Gravityzone Security for Virtualized Environments

Specializuotas sprendimas įmonėms, turinčioms savo IT ūkyje plačiai išvystytą virtualizacijos infrastruktūrą (naudojantiems bent 20 virtualių mašinų). Šis sprendimas suteikia galimybę turėti dedikuotą saugumo serverį entrinio skenavimo funkcijai atlikti.

Managed Detection and Response for MSPs

Naudojant pažangią EDR technologiją, nepertraukiamai ir tiesiogiai Bitdefender teikiama paslauga, suteikianti galimybę valdomų paslaugų teikėjui, neturinčiam savo saugumo ekspertų, aptarnaujamiems klientams pasiūlyti dar platesnio spektro IT priežiūros paslaugas