Bitdefender organizacijos apžvalga

2001

Įmonės įkūrimo metai

1800+

Darbuotojų

170+

Šalių naudoja Bitdefender paslaugas

150

OEM partnerių

„Bitdefender“ yra informacinių technologijų įmonė, kurianti pažangiausius sprendimus, skirtus užtikrinti aukščiausios kokybės kibernetinį saugumą.

„Bitdefender“ – tarptautinė kompanija, galinti pasiūlyti aukščiausio lygio kibernetinio saugumo sprendimus verslui ir namų vartotojams nuo 2001 m., su rinkodaros ir pardavimų būstine Šiaurės Amerikoje – Silicio slėnyje bei biurais visame pasaulyje. Tai privati įmonė, kurios centriniame padalinyje dirba daugiau nei 1800 darbuotojų, iš kurių pusė – inžinieriai ar tyrėjai.

„Bitdefender GravityZone“ verslo sprendimų linija leidžia centralizuotai valdyti ir užtikrintai apsaugoti visų tipų IT infrastruktūrą.

„Bitdefender“ – tai pažangūs prevencijos, grėsmių aptikimo ir reagavimo sprendimai, naudojami daugiau kaip 170 šalių. Gamintojas savo 150 OEM partnerių sąraše turi tokias kompanijas kaip: Kerio Technologies, GFI Software, LogMeIn, N-able, Netgear, Titan HQ, WatchGuard, AdaptiveMobile Security, Konica Minolta, Juniper Networks, FireEye, Endian ir daugelį kitų.

Apsaugant milijonus namų vartotojų, verslo įmonių bei valstybinį sektorių, „Bitdefender“ yra patikima kibernetinio saugumo įmonė, kuri pašalina kibernetinio saugumo grėsmes, apsaugo klientų privatumą bei duomenis. Sėkmingas verslo modelis grindžiamas nuolatinėmis investicijomis į mokslinius tyrimus ir plėtrą. „Bitdefender Labs“ saugumo laboratorija kiekvieną minutę aptinka 400 naujų grėsmių ir kasdien patvirtina 30 milijardų grėsmių kibernetinėje erdvėje

Apdovanojimai

„Bitdefender“ yra laimėjęs daugybę apdovanojimų iš tokių nepriklausomų antivirusinės programinės įrangos testavimo organizacijų kaip „AV Test“ ar „AV Comparatives“.