Apie Bitdefender

„Bitdefender“ yra informacinių technologijų įmonė, kurianti pažangiausius kibernetinio saugumo sprendimus verslui ir namų vartotojams nuo 2001 m., su rinkodaros ir pardavimų būstine Šiaurės Amerikoje – Silicio slėnyje bei biurais visame pasaulyje.

Apie Bitdefender

Apsaugant milijonus namų vartotojų, verslo įmonių bei valstybinį sektorių, „Bitdefender“ yra patikima kibernetinio saugumo įmonė, kuri pašalina kibernetinio saugumo grėsmes, apsaugo klientų privatumą bei duomenis. Sėkmingas verslo modelis grindžiamas nuolatinėmis investicijomis į mokslinius tyrimus ir plėtrą. „Bitdefender Labs“ saugumo laboratorija kiekvieną minutę aptinka 400 naujų grėsmių ir kasdien patvirtina 30 milijardų grėsmių kibernetinėje erdvėje. „Bitdefender“ centriniame padalinyje dirba daugiau nei 1800 darbuotojų, iš kurių pusė – inžinieriai ar tyrėjai.

Dėl pažangių mašininio mokymosi algoritmų „Bitdefender“ antivirusinis variklis yra naudojamas 170 šalių. Gamintojas savo 150 OEM partnerių sąraše turi tokias kompanijas kaip „Kerio Technologies“, „GFI Software“, „LogMeIn“, „N-able“, „Netgear“, „Titan HQ“, „WatchGuard“, „AdaptiveMobile Security“, „Konica Minolta“, „Juniper Networks“, „FireEye“, „Endian“ ir daugelį kitų.

Apdovanojimai

„Bitdefender“ yra laimėjęs daugybę apdovanojimų iš tokių nepriklausomų antivirusinės programinės įrangos testavimo organizacijų kaip „AV Test“ ar „AV Comparatives“.

Įmonės įkūrimo metai
2001

Biurai visame pasaulyje

Šiaurės Amerika: JAV – Santa Klara CA, Fort Loderdeilas, Kanada – Torontas, Vankuveris

EMEA: Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Ispanija, Danija, Italija, Švedija, Nyderlandai, JAE, Bukareštas

APAC: Australija – Melburnas

Darbuotojų skaičius
1800

Daugiau kaip ketvirtį visų pajamų „Bitdefender“ investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą.